Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 30-31.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 30-31.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SITNICKA

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego, zagubionego na terenie parkingu przy sklepie, przez pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 

Nieznany sprawca, najprawdopodobniej przy użyciu ostrego przedmiotu, uszkodził powłokę lakierniczą w pojeździe marki Tesla na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.05.2020r. ZABŁOCIE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany  sprawca wykorzystując sklep internetowy, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy za przyrząd do ćwiczeń, a następnie nie dostarczył go pokrzywdzonej, jak też nie zwrócił zapłaconych pieniędzy, a wszelkie próby nawiązania kontaktu przez kupującą okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.05.2020 r.  BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 40-letniego mieszkańca gm. Zalesie  będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, (WOJ. LUBELSKIE)  ul. NOWA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 30.05.2020 r. około godz. 13:40 na ul. Nowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 59-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ul. Żeromskiego najechał na mokrą pokrywę studzienki kanalizacyjnej, wyniku czego wpadł w poślizg przewracając się. W wyniku upadku kierujący obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020 r.BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego mieszkańca miasta, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi. Użyty wobec kierującego narkotest wykazał, że znajduje się on pod działaniem substancji psychotropowej – metamfetaminy. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość środków odurzających. W wyniku przeszukania pojazdu Audi ujawniono i zabezpieczono biały proszek. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.05.2020r.  ŁÓZKI, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 55-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem Renault będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.