Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 30-31.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 30-31.01.2019

29.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, po uprzednim włamaniu się na konto komunikatora internetowego należące do mieszkanki gm. Piszczac, uzyskał dane mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie podając się za właścicielkę komunikatora bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych, czym doprowadził bialczankę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem tytułem udzielenia pożyczki.

24.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomienia zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży konsolę do gier Play Station IV. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze na podane konto po czym kontakt ze sprzedającym urwał się, a kupujący nie otrzymał zakupionego towaru.

26.01.2019r. PISZCZAC-KOLONIA,

Nieznany sprawca w nieustalony sposób przełamując hasło aplikacji, dokonał włamania na konto mieszkanki gm. Piszczac, po czym poprzez zmianę hasła uniemożliwił korzystanie z aplikacji.

08.01.2019r. TERESPOL,

Na szlaku kolejowym między stacją Zbąszyń (Polska)- Rycheinchaisen (Niemcy) nieznany sprawca dokonał włamania do kontenera kolejowego z którego skradł komputery typu laptop w ilości 235 sztuk na szkodę niemieckiej firmy.

31.01.2019r. Gm. ZALESIE,

Nieznany sprawca, po uprzednim przełamaniu hasła zabezpieczającego, w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do konta na portalu internetowego należącego do mieszkanki gm. Zalesie, a następnie podszywając się pod pokrzywdzoną, w celu wyrządzenia jej szkody osobistej zamieścił post zapraszający inne osoby do kontaktu z nią.

08.01.2019r. POLUBICZE WIEJSKIE PIERWSZE, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca gm. Wisznice do niekorzystnego mieniem przy zakupie 22 ton cebuli. Pomimo przelania gotówki na wskazane konto bankowe, pokrzywdzony nie otrzymał towaru a kontakt  ze sprzedającym się urwał.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.