kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.12.2020 – 03.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 30.12.2020 – 03.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SITNICKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska w trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia ujawnili, iż 18-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska kierowała samochodem marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości: 1,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WYZWOLENIA
W trakcie przeprowadzania czynności w sprawie kolizji drogowej oraz ucieczki sprawcy z miejsca zdarzenia f-sze WRD i WK KMP Biała Podlaska ustalili, iż sprawcą jest 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem m-ki Ford Fokus będąc w stanie nietrzeźwości: 0,56 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Na terenie prywatnej posesji, kilkuosobowa grupa n/n mężczyzn, dokonała rozboju na mieszkańcu Puław w ten sposób, że popychając go, bijąc rękoma i kopiąc po całym ciele doprowadzili go do stanu bezbronności, a następnie po przeszukaniu kieszeni jego odzieży wierzchniej, dokonali zaboru pieniędzy oraz telefonu komórkowego na szkodę w/w pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.12.2020r. KRZYMOWSKIE,
N/n sprawca, umyślnie dokonał uszkodzenia mienia w postaci przeszklonych drzwi wejściowych do nowo wybudowanego, niezamieszkałego budynku, czym spowodował straty szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STANISŁAWA MONIUSZKI
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia szyby zespolonej okna lokalu usługowego, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, wykorzystując zdjęcia i numer telefonu pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej, oraz jej imię, podszył się pod nią, zakładając na portalu internetowym fałszywe konto, w celu wyrządzenia jej szkody osobistej, co spowodowało otrzymywanie przez pokrzywdzoną dużej ilości wiadomości SMS oraz inicjowania z nią połączeń telefonicznych przez nieznane jej osoby. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.  

02.01.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem osobowym  m-ki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,96 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.12.2020 r.  BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, podając się za właściciela sklepu na portalu internetowym oferował do sprzedaży zabawki za kwotę ponad 150 zł. Po otrzymaniu pieniędzy na wskazane konto nie wywiązał się z umowy, nie przesłał zamówionego towaru zrywając kontakt z pokrzywdzonym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.01.2021 r. DOBRYŃ DUŻY,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.01.2021r. TERESPOL, ul. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali 58-letniego mieszkańca Terespola, który będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Seat. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.