Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 30.12.2018-01.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 30.12.2018-01.01.2019.

01.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Nieznany sprawca, po uprzednim otwarciu zamka, dokonał włamania do samochodu osobowego marki Daewoo, z którego dokonał kradzieży m.in.: radioodtwarzacza samochodowego, dwóch gaśnic samochodowych, apteczki, kompletu śrubokrętów i kluczy, pompki samochodowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej

15.10.2018r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca w nieustalony sposób, wszedł w posiadanie danych karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej i przy ich wykorzystaniu wpłynął na automatyczne przetwarzanie, dokonując w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wypłaty z konta bankowego na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.12.2018r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym, oferował do sprzedaży smartfon iPhone 6S, po otrzymaniu pieniędzy na wskazane konto, do dnia dzisiejszego nie wysłał zamówionego towaru ani nie dokonał zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.12.2018r. KOMARNO

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Konstantynów.  Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży motorower Romet Pony 50, a po otrzymaniu środków na wskazany rachunek bankowy, nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie przesłał go pokrzywdzonemu.

16.12.2018r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podając dane sklepu internetowego, po otrzymaniu telefonicznego zamówienia na zakup wkrętarki Makita, przyjął pieniądze wpłacone na wskazane konto i nie wywiązał się do dnia dzisiejszego z przyjętego zamówienia oraz brak jest możliwości nawiązania z nim jakiegokolwiek kontaktu.

21.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA 

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego przez mieszkańca Białej Podlaskiej telefonu komórkowego marki iPhone 5S na szkodę w/w.

31.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA
Nieznany sprawca uderzając w drzwi wejściowe do mieszkania w nieustalony sposób, dokonał ich uszkodzenia, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

31.12.2018r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. AKADEMICKA 
Nieznani sprawcy poprzez wyważenie skrzydła okna na parterze budynku w domu jednorodzinnym, dostali się do środka, skąd skradli piłę marki Makita , lutownicę, taczkę i drobne narzędzia na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Ponadto tego samego dnia policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie dot. kradzieży z włamaniem do domu mieszkalnego. Podczas nieobecności domowników n/n sprawcy wyłamując drzwi balkonowe weszli do drugiego domu skąd zabrali dysk marki ADATA , kilka sztuk nośników danych pendrive oraz skrzynkę z narzędziami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

31.12.2018r. PISZCZAC 

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę osób dokonał wybicia szyb w drzwiach wejściowych oraz w dwóch oknach Szkoły Podstawowej, powodując stary na szkodę Urzędu Gminy. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w  Terespolu.

01.01.2019r godz. 03:59, HORBÓW-KOLONIA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili, że 25-letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości:2,4 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.