kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.11-07.12.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 30.11-07.12.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

04.12.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Nieznany sprawca, przy użyciu portalu społecznościowego doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że oferował sprzedaż e-papierosa, a po otrzymaniu zapłaty przy użyciu płatności internetowej Blik, nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego przedmiotu, zerwał z nią wszelki kontakt oraz dokonał blokady jej konta na portalu społecznościowym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.12.2021 r. gm. Biała Podlaska
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że mając zrealizować płatność za zakupione od pokrzywdzonej używane spodnie na portalu ogłoszeniowym przesłał link do strony z rzekomą płatnością z poleceniem, aby celem otrzymania płatności na rachunek bankowy za sprzedany towar, sprzedająca wpisała w wyznaczone tam pola tekstowe, dane swojego rachunku bankowego, gdzie po zastosowaniu się do tych poleceń, z jej rachunku wykonana została wypłata. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.12.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca działając w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, przy użyciu prawdopodobnie znalezionej karty bankomatowej dokonał kilkukrotnego włamania na rachunek bankowy mieszkanki Białej Podlaskiej, płacąc za zrealizowane zakupy na szkodę pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.12.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych poprzez nieuprawniony dostęp do konta na portalu społecznościowym użytkowanym przez mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku czego przejął to konto oraz zmienił hasło dostępowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.12.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca, w jednym z marketów dokonał kradzieży alkoholu, artykułów spożywczych i przemysłowych oraz koszyka na zakupy na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

07.12.2021 r.  BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca podający się za pracownika banku oraz policjanta usiłował doprowadzić mieszkankę miasta do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 15.500 zł w ten sposób, że nakazał wypłacić środki z rachunku należącego do pokrzywdzonej pod pretekstem wypłynięcia jej danych osobowych, a następnie przelać je we wskazanym bankomacie w Białej Podlaskiej przy użyciu czterocyfrowego kodu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.