Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 30.11-02.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 30.11-02.12.2018.

30 listopada 2018 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
29-letni pracownik jednej z firm z gminy Międzyrzec Podlaski podczas pracy w magazynie na maszynie, wszedł na drabinę w celu sprawdzenia ilości paszy znajdującej się w zasobniku, skąd spadł z wysokości około dwóch i pół metra. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do międzyrzeckiego szpitala.

30 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
33-latek z Siemiatycz, będąc pracownikiem firmy transportowej, z pojazdu służbowego ukradł pieniądze w różnych walutach powodując straty w wysokości 3.077 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

30 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w ten sposób, że wypchnęli okno usytuowane przy drzwiach wejściowych. Włamywacze skradli pieniądze w różnych walutach, złotą biżuterię, cztery złote zegarki i trzy butelki alkoholu. Pokrzywdzeni z Białej Podlaskiej oszacowali poniesione straty na kwotę 10.000 złotych.

29 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ANNY JAGIELLONKI
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca, z niezabezpieczonego samochodu marki Ford Focus, ukradł telefon komórkowy marki Huawei Mate 10 Lite o wartości 700 złotych oraz leki o wartości 35 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

29 listopada 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. SPÓŁDZIELCZA
W piątek międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wyrwał listwę maskującą znajdującą się na pokrywie bagażnika w samochodzie osobowym marki Citroen C4 Picasso, powodując straty w wysokości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

30 listopada 2018 r., GMINA TERESPOL
Kryminalni z Terespola zatrzymali 35-latka z gminy Terespol, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy.

30 listopada 2018 r., STRZYŻÓWKA
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 48-latka z gminy Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Daewoo Lanos mając ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

30 listopada 2018 r., TERESPOL
Nieznany sprawca odkręcił niezabezpieczony korek wlewowy, a następnie wywiercił otwór w dolnej części zbiornika paliwa samochodu ciężarowego marki Scania. Sprawca ukradł ze zbiornika
300 litrów oleju napędowego o wartości 1.500 złotych, na szkodę firmy z Sulejówka.

01 grudnia 2018 r., GMINA LEŚNA PODLASKA
Dzielnicowi z Janowa Podlaskiego wspólnie z bialskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i pracownikami PGE Dystrybucja S. A. Oddział Lublin ustalili, że 66-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska dokonywał kradzieży energii elektrycznej w ten sposób, że podłączył przewód elektryczny do napowietrznej linii energetycznej. Następnego dnia 66-latek wykorzystując fakt zdemontowania licznika w związku z ujawnioną dzień wcześniej kradzieżą energii elektrycznej, przy użyciu nielegalnego przyłącza wykonanego z przewodu elektrycznego,
dokonał ponownej kradzieży energii elektrycznej. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

22 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA
W niedzielę bialska komenda została powiadomiona, że 35-latek z gminy Biała Podlaska przebywając w miejscu zamieszkania mieszkańca Białej Podlaskiej, w związku z nieuregulowaniem zobowiązania pieniężnego w wysokości 200 złotych, przywłaszczył należący do pokrzywdzonego tablet marki Lenovo o wartości 650 złotych.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.