Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 30.10-01.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 30.10-01.11.2018.

31.10.2018r. TERESPOL, 

23-latek zam. Terespol, dokonał naruszenia czynności narządu ciała mieszkańca Terespola używając wobec niego siły fizycznej w postaci szarpania za palce i uderzenia dłonią w twarz, w wyniku czego mężczyzna doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.02.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę firmy telekomunikacyjnej z/s w Warszawie. Nieznany sprawca, wprowadził w błąd w/w przy zawarciu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na dane osobowe mieszkańca Warszawy. W wyniku tego powstało zadłużenie na szkodę firmy, które następnie zostało przekazane do obsługi firmie windykacyjnej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.10.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Do Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim wpłynęły materiały  z treści których wynika, że nieznany sprawca, na terenie kantoru w Międzyrzecu Podlaskim, wprowadził do obiegu dwa podrobione banknoty o nominale 100 USD. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

31.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu realizując czynności służbowe w sprawie dokonanego w nocy z 13/14 sierpnia 2018r  w Białej Podlaskiej przywłaszczenia znalezionego telefonu komórkowego m-ki Samsung J7 na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o dokonanie w/w czynu, którym okazał się 23 mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Ponadto ustalili pasera przedmiotowego telefonu, którym okazała się 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, od której zatrzymano w/w telefon. Kobieta usłyszała zarzut i przyznała się do jego popełnienia.

31.10.2018r. JANÓW PODLASKI, 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim realizując materiały własne ustalili i zatrzymali sprawcę przywłaszczenia telefonu komórkowego m-ki Samsung Galaxy S6 Edge na szkodę mieszkańca gminy, o dokonanie którego podejrzany jest 53-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut i  przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał karze. Telefon odzyskano.

31.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC RUBINA
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki Audi A4, w ten sposób, po przewierceniu zbiornika paliwa, dokonał kradzieży benzyny w ilości nie mniejszej jak 10 litrów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01.11.2018r. OGRODNIKI, 

Z nieustalonych przyczyn, doszło do pożaru obory murowanej o konstrukcji dachowej, drewnianej, pokrytej eternitem. Na stropie znajdowały się bele siana oraz słomy, natomiast w części hodowlanej znajdowało się bydło, które zostało wypuszczone na zewnątrz. Spaleniu uległ dach w 3/4 powierzchni na szkodę mieszkańca gm. Tuczna.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.