Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 30.08-01.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 30.08-01.09.2019

29.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego  w stanie surowym, z wnętrza którego dokonał kradzieży: lamp ledowych, przewodów elektrycznych, skrętki komputerowej do alarmu, drabiny aluminiowej oraz uszkodził drzwi wejściowe na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

28.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. LOTNIKÓW PODLASKICH

Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu m-ki Mercedes Sprinter dokonał zaboru saszetki z zawartością portfela skórzanego, dokumentów oraz kluczy na szkodę mieszkańca  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży złożonych pod wiatą kompletu czterech kół, składających się z aluminiowych felg i opon zimowych na szkodę mieszkańca  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2019 r. gm. Wisznice, 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Wisznice na podstawie materiałów własnych ustalili, że 20-letni mieszkaniec gm. Wisznice na gruncie rolnym położonym na terenie gm. Wisznice wbrew przepisom ustawy uprawiał rośliny konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono roślinę o wysokości ok. 50 cm. Wymienionemu przedstawiono zarzut, do popełnienia którego przyznał się, złożył wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze.

01.09.2019 r. DRELÓW,  ul. MĘCZENNIKÓW PODLASKICH

F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 41-letniego mieszkańca  gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,9 promila alkoholu w organizmie.

31.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW
Funkcjonariusze ZPI z KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem m-ki VW Transporter, będąc w stanie nietrzeźwości: ponad promil alkoholu w organizmie.

31.08.2019 r. ŻESZCZYNKA,

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wisznicach zatrzymali do kontroli drogowej 67-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, który kierował samochodem marki Toyota będąc w stanie nietrzeźwości: 0,9 promila alkoholu w organizmie.

01.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ADAMA MICKIEWICZA
Nieznany sprawca, wykorzystując uszkodzony domofon w drzwiach wejściowych do klatki schodowej oraz niezabezpieczone drzwi wejściowe do pomieszczenia wózkowni, z jej wnętrza dokonał kradzieży roweru górskiego na szkodę mieszkanki Białej  Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.