kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 30.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.07.2020 r. KOBYLANY,
Na trasie przejazdu pociągu towarowego relacji Niemcy – Małaszewicze, n/n sprawca, po uprzednim zerwaniu plomby dostał się do wnętrza kontenera, a następnie dokonał kradzieży głośnika i łożyska samochodowego na szkodę firmy motoryzacyjnej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.07.2020 r. MAŁASZEWICZE, 
Nieznani sprawcy wykorzystując postój pociągudokonali włamania do cysterny, skąd skradli ropę w ilości i kwocie na chwilę obecną nieustalonej na szkodę Firmy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.07.2020 r. MOTWICA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Sosnówka. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży zabawkę. Po otrzymaniu pokrzywdzony stwierdził, że jest ona używana i uszkodzona. Po otrzymaniu wpłaty sprzedający zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

24.07.2020 r. WITOROŻ, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Drelów. Nieznany sprawca posługujący na profilu portalu społecznościowego oferował do sprzedaży buty sportowe. Pomimo otrzymania pieniędzy do chwili obecnej nie przesłał towaru jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.