kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.07-02.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 30.07-02.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Sprawca podający się za mieszkańca Oświęcimia za pośrednictwem portalu internetowego, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że oferował do sprzedaży dyskietkę do gry na konsoli, a po otrzymaniu środków na wskazany rachunek bankowy, nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie przesłał towaru pokrzywdzonemu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem m-ki Mazda, będąc w stanie nietrzeźwości : 1,4 promila alkoholu w organizmie oraz kierował pojazdem pomimo orzeczonego wobec niego przez Sąd zakazu kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2021r.BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego na parkingu telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.07.2021r. STUDZIANKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem sieci Internet, nie będąc do tego uprawnionym dokonał zmiany haseł dostępowych do kont użytkownika na portalu społecznościowym oraz poczcie e-mail, czym utrudnił dostęp do danych teleinformatycznych mieszkańcowi gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

24.07.2021r. ZABERBECZE, 
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza niezamieszkałego budynku mieszkalnego, w którym zerwał ze ścian część aluminiowej instalacji elektrycznej, a następnie porzucił ją na terenie posesji oraz włamał się do wnętrza obory, z której dokonał kradzieży czterożyłowego przewodu siłowego długości 20 m, różnego rodzaju starych kluczy i narzędzi ręcznych, na szkodę mieszkanki  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

30.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 30.07.2021 roku około godziny 10.40 w Międzyrzecu Podlaskim na ulicy Brzeskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 74-letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica, trzeźwa, włączając się do ruchu, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym ul. Brzeską w kierunku DK-2 motocyklem marki Yamaha, którym kierował mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, trzeźwy, który doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.01.2021r. KONSTANTYNÓW, 
Nieznany sprawca bez wymaganego uprawniania/zezwolenia, przełamując informatyczne zabezpieczenie w postaci hasła dostępu uzyskał dostęp do profilu portalu społecznościowego, użytkowanego przez mieszkankę gm. Konstantynów , po czym uzyskał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski .

06.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca przywłaszczył znaleziony dron i nie zwrócił go pokrzywdzonemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej pomimo naniesionej na obudowie urządzenia informacji z numerem telefonu do jego właściciela. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.07.2021r. SŁAWACINEK NOWY, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy transakcji sprzedaży komputerowej karty graficznej w ten sposób, że przesłał towar niezgodny z opisem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.08.2021r. MANIE, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 59-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który na drodze publicznej kierował pojazdem marki Toyota Yaris, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski .

01.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ARTYLERYJSKA 
Na parkingu, z wnętrza zaparkowanego, niezamkniętego samochodu ciężarowego marki FS Lublin, nieustalony sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca pod nieobecność właścicieli nieruchomości przebywających na urlopie włamał się do wnętrza domu mieszkalnego, gdzie dokonał penetracji większości pomieszczeń nie dokonując najprawdopodobniej kradzieży żadnych przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.