kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.06.2020

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 30.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

 

10.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Mieszkaniec woj. śląskiego prowadzący działalność gospodarczą – przyjmując wpłatę za wykonanie i sprzedaż płotu wystawionego w sklepie na portalu internetowym, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkankę Białej Podlaskiej nie przysyłając do dnia dzisiejszego towaru i zrywając z nią kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. ZALUTYŃ,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,9 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Peugeot. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA 

Nieustalony sprawca wykorzystując nieuwagę obywatela Białorusi, dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. DOKUDÓW DRUGI,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego oraz budynku mieszkalnego z których zabrał dwie szlifierki kątowe, klucze gwiazdkowe oraz klucze nasadowe na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.