kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 30.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

 

10.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Mieszkaniec woj. śląskiego prowadzący działalność gospodarczą – przyjmując wpłatę za wykonanie i sprzedaż płotu wystawionego w sklepie na portalu internetowym, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkankę Białej Podlaskiej nie przysyłając do dnia dzisiejszego towaru i zrywając z nią kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. ZALUTYŃ,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,9 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Peugeot. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA 

Nieustalony sprawca wykorzystując nieuwagę obywatela Białorusi, dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2020 r. DOKUDÓW DRUGI,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego oraz budynku mieszkalnego z których zabrał dwie szlifierki kątowe, klucze gwiazdkowe oraz klucze nasadowe na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.