kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 30.04-03.05.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 30.04-03.05.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

02.05.2021 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca próbując wyłamać zabezpieczenia drzwi balkonowych, znajdujących się na wysokim parterze budynku, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do mieszkania na szkodę mieszkańca miasta, jednak z nieustalonych przyczyn zamierzonego celu nie osiągnął i nie przedostał się do wnętrza mieszkania, prawdopodobnie w wyniku spłoszenia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

02.05.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej, jednak zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na spłoszenie przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Renault,poprzez wybicie szyby w drzwiach, zarysowanie elementów karoserii oraz uszkodzenie telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2021r. WISZNICE, ul. WŁADYSŁAWA ZAWADZKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice podczas kontroli drogowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Wyryki, który kierował samochodem osobowym Audi, będąc pod działaniem środków odurzających (poddany badaniu wstępnemu narkotestem z wynikiem pozytywnym, pobrano krew do badania). Ponadto zatrzymany posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

30.04.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. FRANCUSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Mazda, będąc w stanie nietrzeźwości: niemal 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 35-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Jeep, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

01.05.2021 r. KONSTANTYNÓW, ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Kryminalnego KP w Janowie Podlaskim, na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 41-letni mieszkaniec gm. Konstantynów, kierował samochodem osobowym VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

26.04.2021 r. POŁOSKI STARE,
Nieznany sprawca po uprzednim wycięciu dokonał kradzieży katalizatora z zaparkowanego samochodu m-ki TOYOTA. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.