Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 29.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 29.11.2018.

15 listopada 2018 r., MAŁASZEWICZE
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony, że na trasie przejazdu pociągu z Niemiec do Polski, nieznany sprawca włamał się do kontenera umieszczonego na wagonie kolejowym, skąd ukradł dwie przekładnie kierownicze o łącznej wartości 2.771,68 złotych.

28 listopada 2018 r., ZABŁOCIE
Nieustalony do chwili obecnej sprawca wybił dwie szyby w tylnych drzwiach domu letniskowego i dostał się do jego wnętrza. Z szafki kuchennej ukradł toster elektryczny o wartości 100 złotych. Mieszkanka Warszawy oszacowała poniesione straty na kwotę
400 złotych.

28 sierpnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o kradzieży.
46-latek z Białej Podlaskiej z niezabezpieczonej komórki ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 950 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

21 czerwca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Wczoraj bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 37-latek z Białej Podlaskiej wyłudził pożyczkę w wysokości 500 złotych w instytucji finansowej w ten sposób, że przedłożył nierzetelne pisemne oświadczenie o prowadzonym gospodarstwie rolnym i wysokości uzyskiwanych z tego tytułu dochodów. Po uzyskaniu pożyczki mężczyzna odstąpił od spłaty zobowiązania.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.