Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 29.11-01.12.2019

Policyjna kronika zdarzeń 29.11-01.12.2019.

30.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca w nieustalony sposób, wykorzystując nieuwagę właściciela  z plecaka pozostawionego na kanapie dokonał kradzieży portfela  z zawartością m.in.: dokumentów  pieniędzy, biżuterii na szkodę mieszkanki  Białej Podlaskiej. W trakcie czynności w/w portfel z całą zawartością został odnaleziony i dostarczony do tut. KMP. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.11.2019 r.  ŁOBACZEW MAŁY, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego wartości około  5000 zł na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Postępowanie prowadzi KP Terespol

25.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca  podając się za mieszkankę Międzyrzeca Podl., wykorzystując jej zdjęcie i dane osobowe, w celu wyrządzenia jej szkody osobistej, utworzył konto na komunikatorze, po czym w imieniu wymienionej prowadził z jej znajomymi korespondencję. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

30.11.2019 r. DOBRYŃ DUŻY, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który w okresie sądowego zakazu kierowania, kierował rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,7 promila alkoholu w organizmie.

29.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA

Nieznany sprawca na terenie bazaru, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, z koszyka wiklinowego znajdującego się w wiacie sprzedażowej, dokonał kradzieży reklamówki z dokumentami na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

21.05.2019 r. DUBÓW, 

W okresie od 21 maja do 15 lipca 2019 r. nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność mieszkańców spowodowaną remontem budynku mieszkalnego dostał się do wnętrza budynku, z którego skradł narzędzia: m.in.: piłę spalinową, szlifierkę oscylacyjną, szlifierkę kątową oraz konsoli PlayStation na szkodę mieszkańca gm. Łomazy.

01.12.2019 r. ZAŚCIANKI, 

Nieznany sprawca, dokonał uśmiercenia 34 gołębi, a następnie pozostawił martwe ptaki w przydrożnym rowie, gdzie zostały one ujawnione przez postronną osobę. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.12.2019 r. TERESPOL, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  KP Terespol na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali na gorącym uczynku, 23-letniego mieszkańca Terespola, który kierował sam. osobowym marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

01.12.2019 r. HORBÓW,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska na gorącym uczynku  zatrzymali 52-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.