Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kronika policyjna Piszczac

Policyjna kronika zdarzeń 29.08.2018

Policyjna kronika zdarzeń 29.08.2018.

 

10.08.2018r. CHOTYŁÓW, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Piszczac. Nieznany sprawca, na jednym z portali internetowych, oferował zakup przesiewacza do węgla marki Powerscreen Warrior 1400, zawarł z pokrzywdzonym ustną umowę sprzedaży tej maszyny,  następnie po otrzymaniu zaliczki, sprzedający  nie przekazał kupującemu będącej przedmiotem transakcji maszyny, jak też nie zwrócił wpłaconej zaliczki.

28.08.2018r. SŁAWACINEK STARY, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gminy Biała Podlaska. Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej poprzez fałszywą stronę internetową banku bez upoważnienia, dokonał autoryzacji ekspresowego przelewu bankowego z rachunku pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.08.2018r. CICIBÓR DUŻY, 

Funkcjonariusze Wydz. d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu tut. KMP realizując materiały własne ustalili sprawcę uszkodzenia mienia w jednym ze sklepów, tj. wybicia szyby okiennej na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Podejrzany o popełnienie tego czynu 43-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.