kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 29.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 29.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, nie będąc do tego uprawnionym wpłynął na sposób logowania do konta portalu społecznościowego, uniemożliwiając pokrzywdzonej mieszkance Ząbek dostęp do zawartych tam danych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Nieznany sprawca, na przystanku autobusowym, dokonał przywłaszczenia pozostawionego przez nieuwagę przez pokrzywdzoną mieszkankę gm. Biała Podlaska telefonu komórkowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Nieznany sprawca, wykorzystując sen pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej podczas pobytu  w mieszkaniu znajomej z jego torby zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2020 r. ŁOMAZY, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, oferował do sprzedaży rękawiczki nitrylowe. Po wpłaceniu przez pokrzywdzoną ustalonej kwoty, do dnia dzisiejszego nie przesłał zamówionego towaru, nie dokonał zwrotu pieniędzy oraz zerwał kontakt z pokrzywdzoną.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.