Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 29.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 29.07.2019

29.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA

Nieznany sprawca umyślnie uszkodził powłokę lakierniczą karoserii samochodu osobowego marki Jaguar, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

25.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA

Nieznany sprawca na przystanku autobusowym, z plecaka pokrzywdzonego dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.07.2019 r. SOLINKI, 

Nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego, z niezabezpieczonego traktora dokonał kradzieży saszetki z pieniędzmi oraz dokumentami, na szkodę mieszkańca gm. Leśna Podlaska.

28.07.2019 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,
Nieznany sprawca, z pozostawionej bez nadzoru torebki dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP w Białej Podlaskiej.

03.06.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego oferował sprzedaż ubranek dziecięcych oraz przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy, po czym nie przesłał pokrzywdzonej zamówionego towaru, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

29.07.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. RADZYŃSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.