kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 29.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 29.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

 

27.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego w pojeździe taxi, telefonu komórkowego wraz z czarnym etui, we wnętrzu którego znajdowały się dokumenty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

W okresie od 27 maja 2019 r. do 04 czerwca 2019 r. osoba prowadząca działalność gospodarczą z/s w Mińsku Mazowieckim świadcząc usługi transportowe, przywłaszczyła pieniądze za usługę przez pomyłkę dwukrotnie wpłacone przez firmę zawiadamiającego na konto w/w firmy. Pomimo wezwań do zwrotu pieniędzy właścicielka firmy do dnia dzisiejszego nie zwróciła wpłacającemu przywłaszczonej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. GRABANÓW,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 53-letniego mieszkańca  gm. Janów Podlaski, który kierował pojazdem mechanicznym m-ki KIA pomimo wydanej decyzji administracyjnej starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca bez uprawnienia zmienił hasła dostępowe do należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej konta w serwisie społecznościowym oraz do jej skrzynki emailowej, utrudniając i uniemożliwiając jej automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, a także prosząc jej znajomych z pokrzywdzonej o pożyczenie pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KOLEJOWA 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży baterii od roweru elektrycznego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży kosiarki spalinowej z napędem. Zgłaszający po wpłaceniu pieniędzy na wskazane konto znalazł w Internecie informację, że przez w/w sklep zostało oszukanych już wielu klientów. Brak kontaktu ze sprzedającym, a strona sklepu została zablokowana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.06.2020 r.gm. TUCZNA, 

Mieszkaniec Białegostoku doprowadził mieszkańca gm. Piszczac oraz mieszkankę gm. Tuczna do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pobrał zaliczkę tytułem naprawy lodówki i do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z umowy, ani nie zwrócił pieniędzy zrywając kontakt z pokrzywdzonymi. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.