Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kodeń Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Sosnówka Sławatycze

Policyjna kronika zdarzeń 29.06.-01.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 29.06.-01.07.2018.

28.06.2018r BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawienie bez zabezpieczenia, terenu posesji skradł rower górski Author Solution na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

05.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki miasta. Osoba podająca się za mieszkankę Olsztyna oferowała do sprzedaży wózek spacerowy marki Greentom. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionego wózka jak też zwrotu wpłaconych pieniędzy.

01.01.2018r. gm. SŁAWATYCZE,

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach realizując materiały własne ujawnili, że 69-letni mieszkaniec gm. Sławatycze, w miejscu zamieszkania wyrabia bez wymaganego zezwolenia alkohol etylowy. Zabezpieczono 0,5 litra alkoholu oraz aparaturę służącą do jego wytwarzania.

01.04.2018r. gm. Sosnówka

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach realizując materiały własne ujawnili, że 48 letni mieszkaniec gm. Sosnówka, w miejscu zamieszkania wyrabia bez wymaganego zezwolenia alkohol etylowy. Zabezpieczono  7 litrów alkoholu oraz aparaturę służącą do jego wytwarzania.

30.06.2018r KOPYTÓW-KOLONIA,

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę około godz. 18:30 w miejscowości Kopytów- Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mieszkaniec gm. Kodeń/pobrano krew do badań na zawartość alkoholu/, kierując motorowerem marki Yamasaki wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki VW Golf, którym kierował mieszkaniec gm. Kodeń /trzeźwy/, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i przewieziony został do szpitala.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.