kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 29.04.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 29.04.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

23.04.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że zawarł z nim umowę kupna-sprzedaży karty graficznej ogłaszając ją wcześniej na portalu społecznościowym, po czym po przyjęciu zaliczki przelanej na wskazane konto nie przysłał w/w towaru. Brak kontaktu ze sprzedającym, który nadal utrzymuje, że wskazana karta jest dostępna na sprzedaż. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.04.2021r. CZOSNÓWKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że korzystając z serwisu internetowego oferował do sprzedaży buty sportowe znanej firmy. Po otrzymaniu zapłaty na wskazane przez siebie konto, kontakt ze sprzedającym urwał się. Sprzedający nie zwrócił zapłaconych środków, jak i nie dostarczył zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA
Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia w postaci zapięcia rowerowego przypiętego do stojaka dla rowerów, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia roweru typu damka na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.04.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na terenie bezdotykowej myjni dokonał kradzieży z włamaniem do urządzeń pobierających opłatę za mycie oraz czyszczenie pojazdów, oraz uszkodzenia urządzeń zabezpieczających na szkodę bialskiej firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.