Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 29.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 29.01.2019

29.01.2019r. TEREBELA, 

Nieznany sprawca, przejął dostęp do kont w serwisach internetowych, na których zmienił hasła dostępu uniemożliwiając przesyłanie danych informatycznych na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska, a następnie wykorzystując należące do wyżej wymienionej konto usiłował doprowadzić mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że podając się za właścicielkę konta prosił ją o pilną pożyczkę na leki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.01.2019r. MAŁASZEWICZE, 

Nieznany sprawca dokonał włamania na konto na portalu społecznościowym  należące do mieszkanki. gm. Terespol, a następnie podając się za w/w zwrócił się o pomoc finansową do nieustalonej liczby osób, z czego co najmniej dwie z nich za pomocą aplikacji dokonały wpłat

02.01.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

53-letnia mieszkanka Szczecina w trakcie postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez komornika sądowego, po uprzedzeniu o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń, na oświadczeniu o stanie majątkowym podała niezgodnie ze stanem faktycznym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska na podstawie materiałów własnych ustalili, że 64-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, osobę która dokonała zakupu w/w alkoholu. Dokonano przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 64-latka, gdzie ujawniono i zabezpieczono rozrobiony alkohol.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.