Policyjna kronika zdarzeń 01.02.2018
Biała Podlaska Janów Podlaski Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Rossosz Tuczna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 29.01.2018

Policyjna kronika zdarzeń 29.01.2018.

29 stycznia 2018 r., MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. KODEŃSKA
Nieznany sprawca po wyważeniu drzwi i wybiciu okna dostał się do wnętrza drewnianego budynku mieszkalnego, skąd ukradł maszynę do szycia marki Łucznik oraz szlifierkę stołową o łącznej wartości 300 złotych. Pokrzywdzona z gminy Terespol oszacowała poniesione straty na kwotę 450 złotych.

22 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj tutejsza komenda została powiadomiona, że dwóch nieznanych mężczyzn w jednej z bialskich drogerii ukradło 14 wkładów do maszynek, 4 elektryczne szczoteczki do zębów oraz kremu o łącznej wartości 982,79 złotych.

24 stycznia 2018 r., KOŁCZYN KOLONIA
Wczoraj janowski komisariat przyjął zgłoszenie o kradzieży. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z niezabezpieczonego, zaparkowanego na terenie posesji, samochodu marki Nissan Patrol, ukradł portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi w kwocie 4.500 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Zalesie.

26 stycznia 2018 r., TUCZNA
W poniedziałek wisznicki komisariat został powiadomiony przez mieszkańca gminy Tuczna, że nieznany mu sprawca na terenie stacji paliw ukradł należący do pokrzywdzonego telefon komórkowy marki Hammer Energy o wartości 750 złotych.

29 stycznia 2018 r., ROSSOSZ, ul. BRZOZÓWKA
Nieznany sprawca podający się za Karola K. z Warszawy na portalu internetowym otomoto.pl oszukał mieszkańca Rossosza w ten sposób, że wystawił na tym portalu na sprzedaż samochód osobowy marki VW Touareg. Pokrzywdzony wpłacił zaliczkę w wysokości 500 złotych na poczet zakupu samochodu. Wówczas sprzedający zerwał kontakt z kupującym i nie zwrócił mu zaliczki.

29 stycznia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Przedstawiciel firmy zajmującej się dostawą prądu z siedzibą w Warszawie podał się za przedstawiciela dotychczasowego dostawcy energii elektrycznej i doprowadził do podpisana przez mieszkankę Siedlec umowy z nowym dostawcą prądu.

23 stycznia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI,
41-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wprowadził do obrotu produkty lecznicze nie posiadając wymaganego pozwolenia.

29 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca na terenie jednego z bialskich supermarketów przywłaszczył zgubiony przez mieszkańca Białej Podlaskiej portfel, w którym znajdowało się 700 złotych.

28 stycznia 2018 r., HOLA
25-latka z gminy Biała Podlaska kierując samochodem osobowym marki VW Lupo, jadąc krajową „dwójką” w kierunku Terespola, na przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącego przez to przejście 75-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Kierująca była trzeźwa. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Białej Podlaskiej.

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.