Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 28-29.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 28-29.12.2018.

15.08.2018r.  SWORY, 

Nieznany sprawca z zaparkowanego kombajnu zbożowego, ze zbiornika na paliwo dokonał kradzieży około 120 litrów oleju napędowego na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. AUGUSTA FIELDORFA
Nieznany sprawca z zaparkowanego samochodu ciężarowego marki Renault dokonał kradzieży katalizatora, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

24.12.2018 r. WORGULE,
Nieznany sprawca z terenu nieogrodzonej i niezamieszkałej posesji po uprzednim wymontowaniu z przyczepy, dokonał kradzieży siłownika hydraulicznego na szkodę mieszkańca gm. Leśna Podlaska. Postępowanie prowadzi Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim.

28.12.2018 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ANNY JAGIELLONKI

Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia przez pokrzywdzoną w niezamkniętym samochodzie dwóch telefonów komórkowych Samsung oraz Huawei dokonał ich kradzieży, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

23.12.2018r. MAŁASZEWICZE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Nieznany sprawca po wstępnej negocjacji przejął od zgłaszającego konto w grze komputerowej online, zobowiązując się do uregulowania należności. Pomimo przejęcia w/w konta nie uiścił umówionej kwoty i zerwał kontakt z pokrzywdzonym.

28.12.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Z nieustalonych przyczyn zaistniał pożar dwóch drewnianych budynków gospodarczych, bezpośrednio ze sobą sąsiadujących, które uległy częściowemu spaleniu wraz z przechowywanymi w nich dwiema pilarkami spalinowymi oraz dwiema kosami spalinowymi na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

28.12.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Mieszkaniec  Międzyrzeca Podlaskiego zgłosił się do Wydziału Komunikacji w celu złożenia wniosku o rejestrację samochodu osobowego m-ki Volkswagen, zakupionego w Warszawie. Okazało się, że auto zarejestrowane było jako utracone w wyniku przywłaszczenia zaistniałego na terenie innego miasta. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.