Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 28-29.03.2019

Policyjna kronika zdarzeń 28-29.03.2019

24.03.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO
Nieznany sprawca w zaparkowanym samochodzie marki Volkswagen, dokonał umyślnego uszkodzenia powłoki lakierniczej elementów nadwozia pojazdu, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

28.03.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca prawdopodobnie przy użyciu złośliwego oprogramowania, bez upoważnienia, wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, w wyniku czego z konta bankowego pokrzywdzonego wykonany został nieautoryzowany przelew środków. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.03.2019r. KOMARNO-KOLONIA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca dokonał oszustwa komputerowego, poprzez wprowadzenie za pośrednictwem przesłanych wiadomości sms-owych wymienionego w błąd, co do konieczności uregulowania przelewem zobowiązania w kwocie 2.09 zł. a następnie po udostępnieniu przez pokrzywdzonego danych dostępu do posiadanego w Banku rachunku, dokonał nieautoryzowanego przelewu środków z tego rachunku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

01.03.2019r. BOKINKA KRÓLEWSKA 

W miesiącu marcu z działki leśnej n/n sprawcy, dokonali kradzieży około 8 sztuk drzewa sosnowego na szkodę mieszkańca gminy Tuczna.

28.03.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieobecność mieszkańców, wszedł na posesję a następnie z kojca znajdującego się na podwórku, dokonał kradzieży psa rasy Labrador na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

27.03.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pomocą sieci teleinformatycznej portalu internetowego, doprowadził do niekorzystnego rozporządzania mieniem poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru przesłania: kina domowego marki Samsung oraz Expresu do kawy marki Philips Saeco, a następnie po otrzymaniu zapłaty zerwała kontakt z kupującym.

29.03.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkanki Konstantynowa.

22.03.2019r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca użytkujący konto na portalu internetowym podający się za mieszkańca Sochaczewa, oferował do sprzedaży rower typu „holenderka”. Po przyjęciu od pokrzywdzonej przedpłaty do dnia dzisiejszego nie zrealizował zamówienia, ani nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.03.2019r. LIPINKI,

Funkcjonariusz Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymał do kontroli drogowej ciągnik rolniczy Ursus, którego kierujący 42-letni mieszkaniec gm. Sosnówka znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.