kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 28.12.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 28.12.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

22.12.2020 r. PRZECHODZISKO, 
Nieznany sprawca, znęcał się nad dwoma małymi psami-szczeniakami, w ten sposób, że świadomie porzucił je w rejonie jednej z posesji pozostawiając je bez jakiejkolwiek opieki. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

28.12.2020 r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego zniszczenia mienia, poprzez rozcięcie plandeki ogrodzeniowej, czym spowodował straty na szkodę mieszkańca powiatu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

28.12.2020 r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, dokonał włamania na konto mieszkańca powiatu a następnie posługując się jego danymi na portalu ogłoszeniowym, wystawił ogłoszenie ze sprzedażą konsoli do gier. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

28.12.2020 r. ŁOBACZEW DUŻY, ul. JANOWSKA 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wspólnie z funkcjonariuszami PSG Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,3 promila alkoholu w organizmie, kierował samochodem marki VW Szaran. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca ze sklepu z elektronarzędziami, dokonał kradzieży baterii akumulatorowej od zakrętarki powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w toku wykonywanych czynności w sprawie doprowadzenia mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży butów sportowych za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, ustalili, że sprawcą oszustwa jest 17-letni mieszkaniec Pionek. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.