Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 28.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 28.11.2018.

08.11.2018r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA
Nieustalony sprawca, dostał się do wnętrza samochodu dostawczego Renault Master, z którego dokonał kradzieży narzędzi w postaci: zestawów kluczy nasadowych, płaskich, imbusowych, dwóch prostowników, szlifierki kątowej oraz wiertarki marki Makita, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Ponadto, w 2015 roku  nieznany sprawca, po uprzednim wybiciu szyby dostał się do wnętrza samochodu osobowego marki Mercedes, po czym z wnętrza pojazdu skradł zapakowane w karton, fabrycznie nowe głośniki samochodowe, na szkodzę tego samego pokrzywdzonego

28.11.2018r. MAŁASZEWICZE,

Nieznani sprawcy, na trasie przejazdu pociągu towarowego  z miejscowości Rheinhausen w Niemczech do stacji Cargo w Małaszewiczach, dostali się do wnętrza 2 przewożonych kontenerów towarowych, z których dokonali kradzieży 1 kartonu wina oraz 53 sztuk sprzęgieł samochodowych na szkodę  firmy logistycznej.

28.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę innych osób, z szatni jednego z oddziałów na terenie szpitala dokonał kradzieży pozostawionego w torebce portfela z dokumentami i pieniędzmi na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

22.11.2018r.  RAKOWISKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Białą Podlaska. N/n sprawca podający się za mieszkańca Warszawy, wykorzystując serwis internetowy  i internetową stronę sklepu oferował do sprzedaży: dzbanek marki BRITA, opakowanie filtrów do wody marki BRITA, dwie sztuki filtrów do wody marki SAEKO i skrzynię na poduszki marki EKOBAT, po czym nie dostarczył jej  zakupionego towaru jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.