kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 28.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 28.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.05.2020 r. MANIE,
Lubelski Inspektorat d/s Ochrony Środowiska zawiadomił że podczas kontroli na terenie gm. Międzyrzec Podlaski ujawniono zanieczyszczenie wód gruntowych polegające na wylewaniu odpadów do rowu melioracyjnego.

28.07.2020 r. TEREBELA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki VW w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem serwisu internetowego doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży samochodu osobowego. Sprzedający po otrzymaniu zaliczki zmieniał termin sprowadzenia samochodu zza granicy, a później zwrotu wpłaconej zaliczki. Sprzedający do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z warunków zawartej umowy, ani nie zwrócił pieniędzy pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na terenie ogródków działkowych włamał się do wnętrza altanki skąd skradł produkty spożywcze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.