Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 28.06-01.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 28.06-01.07.2019

02.04.2019r. KOBYLANY,

Mieszkaniec gm. Terespol, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził   mieszkankę tej samej gminy do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zawarł z pokrzywdzoną umowę na wykonanie drzwi pobierając zaliczkę a następnie nie wywiązał się z warunków umowy jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

24.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca wykorzystując stronę internetową oraz dane firmy, oferował do sprzedaży telefon komórkowy Samsung Galaxy S9+, a następnie przesłał pokrzywdzonej zamiast tego produktu trzy filtry do wody, których nie zamawiała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. FRANCUSKA
Funkcjonariusze  WRD KMP w Białej Podlaskiej, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 62-latka (zam. Biała Podlaska), który kierował motocyklem Suzuki, będąc w stanie nietrzeźwości 2,6 promila. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.06.2019r. KLONOWNICA DUŻA

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Janowie Podlaskim na podstawie informacji własnych ustalili, że mieszkaniec gm. Rokitno w miejscu swojego przebywania przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanych urządzeń destylacyjnych wytwarza alkohol etylowy w postaci bimbru. Zabezpieczono urządzenia destylacyjne oraz alkohol niewiadomego pochodzenia Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

28.06.2019r.  ŁOBACZEW DUŻY, ul. JANOWSKA

Funkcjonariusz ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej, 35-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym m-ki HONDA , znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,1 promila alkoholu w  organizmie.

28.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GRZYBOWA 
N/n sprawca, dokonał zniszczenia wystawki elementów ogrodzenia w składzie budowlanym w ten sposób, że siłowo wywrócił oraz połamał elementy budowy ogrodzenia, czym spowodował straty firmy w Białej Podlaskiej.

29.06.2019r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca, w nieustalony sposób prawdopodobnie poprzez elektroniczne sklonowanie karty bankomatowej z konta w/w  dokonał kilku transakcji na szkodę zgłaszającego.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.