Policyjna kronika zdarzeń
Kodeń Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 28.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 2.05.2018.

14.03.2018r. BIAŁA PODLASKA

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska ustalili, że właściciel jednego ze  sklepów internetowych w woj. podkarpackim doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem. Na stronie internetowej wystawił do sprzedaży buty “sneakersy geox” oraz przyjął za nie zapłatę  na wskazany rachunek bankowy a następnie przesłał kupującej zupełnie inne buty (imitacje butów sportowych NIKE). Po dokonaniu przez pokrzywdzoną zwrotu otrzymanego towaru sprawca nie przesłał w/w wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt.  Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.05.2018r. SITNO

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w  Międzyrzecu Podlaskim, realizując informacje własne  w miejscu zamieszkania 21-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, ujawnili środki odurzające w postaci ponad 13 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

28.05.2018r. ELŻBIECIN

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Terespolu, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 22-letniego mieszkańca  gm. Terespol, który kierował motorowerem m-ki Yamasaki będąc w stanie nietrzeźwości 0,9 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.