Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 28.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 28.02.2018.

15 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że nieznany sprawca przywłaszczył zagubiony przez nią telefon komórkowy marki iPhone 6S o wartości 1700 złotych.

22 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GRABARSKA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienia o oszustwie internetowym. Nieustalony do chwili obecnej sprawca na portalu akcyjnym Allegro.pl wystawił na sprzedaż figurę mikołaja, za którą zgłaszająca zapłaciła 172 złote. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru.

28 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KĄPIELOWA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie materiałów własnych ustalili, iż 20-latek z Białej Podlaskiej w wynajmowanym mieszkaniu posiada narkotyki. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u 20-latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli 43 gramy amfetaminy oraz 30 gram marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

28 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej realizując czynności służbowe w sprawie dokonanej w grudniu 2017 r. w Białej Podlaskiej kradzieży karty bankomatowej i wypłaty przy jej użyciu z bankomatu pieniędzy w kwocie 280 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej, ustalili sprawcę przestępstwa. Okazał się nim być 16-latek z gminy Ulan – Majorat. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.