Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 28.02-01.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 28.02-01.03.2020.

26.02.2020 r. KOBYLANY

Nieznany sprawca, poprzez zerwanie plomb ochronnych, zabezpieczających drzwi dokonał włamania do kontenera kolejowego, z wnętrza którego zabrał w celu przywłaszczenia mienie w postaci odzieży i okularów na szkodę spółki z/s we Wrocławiu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca, podający się za mieszkańca Szczecina, zaoferował do sprzedaży woreczki mennicze, jednak pomimo otrzymania zapłaty nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. DALEKA

Funkcjonariusze ZPI KMP w Białej Podlaskiej, podczas legitymowania, u 21-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej ujawnili marihuanę. Dodatkowo narkotyki ujawnili również w miejscu zamieszkania mężczyzny.  Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 25 porcji tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 28 lutego około godz. 9:10 w Białej Podlaskiej, na ul. Narutowicza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym Renault, 39-letni mieszkaniec Siedlec (trzeźwy) wykonując manewr cofania z posesji na ulicę, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa tyłem pojazdu najechał na idącą chodnikiem pieszą 80-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej, (trzeźwa). W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2020r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem sieci internetowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na numer telefonu komórkowego, jak i na adres poczty elektronicznej, wysłał informację o zatrzymaniu wysłanej przesyłki pocztowej z uwagi na przekroczenie jej wagi i konieczności dopłaty niewielkiej kwoty. gdzie w dolnej części tej wiadomości był link „zapłać”. Po jego kliknięciu zgłaszający został przekierowany na stronę, gdzie wybrał swój bank, celem dokonania płatności. Następnie został przekierowany na stronę swego banku, gdzie poprawnie wprowadził login i hasło. Na swoją komórkę otrzymał sms z kodem autoryzacyjnym, który wprowadził, a następnie zaakceptował wykonanie przelewu nie sprawdzając wysokości przelewanej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.02.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA,
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia pojazdu marki Volvo poprzez porysowanie n/n narzędziem powłoki lakierniczej na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2020 r. WYGODA, 

Funkcjonariusze ZPI KP w Janowie Podlaskim podczas interwencji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,52 promila alkoholu w organizmie.

29.02.2020 r. WYGODA,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska, w wyniku kontroli drogowej samochodu osobowego marki Citroen, którym kierował 22-letni mieszkaniec gm. Trzebieszów, ujawnili niezgodność aktualnego wskazania drogomierza pojazdu z danymi całkowitej ilości przejechanych kilometrów, odnotowanymi w bazie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.