Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 28.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 28.01.2019

24.01.2019r. TERESPOL, 

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej,  z pozostawionej bez nadzoru torebki dokonał kradzieży dowodu osobistego i nośnika pamięci USB na szkodę mieszkanki Terespola.

28.01.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. SITEŃSKA
Nieznany sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży pozostawionej bez nadzoru torebki, gdzie znajdował się m.in.: portfel, dokumenty i pieniądze na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

28.01.2019r. BUBEL-GRANNA, 

Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 27 sztuk drzew gatunku sosna na szkodę spółki. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Janowie Podlaskim.

23.12.2018r. MAŁASZEWICZE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Nieznany sprawca dokonał odkupienia konta w grze on-line informując sprzedającego o wpłacie wskazanej kwoty pieniędzy  na jego rachunek bankowy, których pokrzywdzony dotychczas nie otrzymał.

17.01.2019r. ZABŁOCIE, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska Nieznany sprawca, wykorzystując portal internetowy oferował sprzedaż 4 sztuk ubrań i otrzymaniu zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonej zakupionych rzeczy, jak też nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt z kupującą.

21.01.2019r. MUSIEJÓWKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Nieznany sprawca, wykorzystując internetowy portal ogłoszeniowy oferował sprzedaż części do motocykla WSK oraz przyjął za nie zapłatę, a następnie nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

27.01.2019r. godz. 23:58, SYCYNA, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 26-letniego mieszkańca gm. Drelów, który  będącego w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym VW Passat oraz uczestniczył w zdarzeniu drogowym.

28.01.2019 r. godz. 01:00,  SYCYNA, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, kierującego samochodem osobowym VW Golf, będącego w stanie nietrzeźwości 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.