Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 27-31.01.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 27-31.01.2020.

24.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

19 -letnia mieszkanka Białej Podlaskiej poprzez przesyłanie wiadomości tekstowych przy użyciu internetowego komunikatora kierowała groźby wobec mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.12.2019 r. WOSKRZENICE DUŻE, 
Nieznany sprawca, z pola należącego do mieszkańca gm. Zalesie, dokonał kradzieży około 45 bel słomy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

W jednym z lokali gastronomicznym w Białej Podlaskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży kurtki pozostawionej w szatni, z zawartością m.in. telefonu komórkowego oraz kluczy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

29.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

N/n sprawca, za pośrednictwem sieci Internet w nieuprawniony sposób uzyskał dostęp do konta na portalu społecznościowym i powiązanego z nim konta poczty elektronicznej czym działał na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie usiłował wyłudzić od osób z grona znajomych pokrzywdzonego pieniądze poprzez płatność kodem, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na fakt, że pokrzywdzony poinformował znajomych o włamaniu na konto i przejęciu znajdujących się tam danych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.