Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 27-30.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 27-30.09.2019

20.09.2019 r. KOBYLANY,

Nieznany sprawca włamał się do zbiorników dwóch koparek skąd dokonał kradzieży oleju napędowego na szkodę firmy z Tomaszowa Lubelskiego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

30.09.2019 r. JANÓW PODLASKI, ul. SIEDLECKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki VW, pomimo aktualnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów.

29.09.2019 r. PISZCZAC,

Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność mieszkańców, włamał się do budynku mieszkalnego, z wnętrza którego dokonał kradzieży pieniędzy oraz znajdujących się tam przedmiotów w tym biżuterii oraz laptopa na szkodę mieszkanki gm. Piszczac.

29.09.2019 r. HALASY,

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną niedzielę przed godz. 3:00 rano w miejscowości Halasy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi krajowej (DK-19), 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, będący w stanie nietrzeźwości 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierując pojazdem Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na pobocze uderzając pojazdem w przepust, co spowodowało przewrócenie się pojazdu do przydrożnego rowu. Do szpitala przewieziony został kierowca oraz dwie pasażerki pojazdu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

27.09.2019 r. CZOSNÓWKA,

Nieustalony sprawca po uprzednim uzyskaniu w nieustalony sposób danych mieszkanki gm. Biała Podlaska i przełamaniu haseł, korzystając z serwisów internetowych dokonał włamania na konto w portalu społecznościowym oraz skrzynkę poczty internetowej należące do pokrzywdzonej, czym działał na jej szkodę.

10.08.2019 r. ZAŚCIANKI,

Nieznany sprawca w miejscowości Zaścianki (gm. Międzyrzec Podl.) usunął znaki graniczne w postaci 3 słupków betonowych między działkami należącymi do zawiadamiającego oraz innego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska ustalili, że 61-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, że osobę, która dokonała zakupu w/w alkoholu. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 61-latka gdzie ujawniono i zabezpieczono kilkanaście litrów rozrobionego alkoholu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŻWIRKI I WIGURY

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 27.09.2019 roku około godz. 18:00 na ul. Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, po wyjściu z autobusu komunikacji miejskiej prawdopodobnie wybiegła zza pojazdu i została potrącona przez samochód osobowy m-ki Opel, którym kierował mieszkaniec gm. Biała Podlaska- trzeźwy. Piesza z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.

27.09.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska wykonując czynności w spawie kradzieży rozbójniczej dokonanej w dniu 25.09.2019 roku na szkodę mieszkańca gm. Zalesie, ustalili dane podejrzanego o dokonanie przestępstwa, którym okazał się 18 letni mieszkaniec gm. Łomazy. Młodzieniec usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Ustalono również pasera skradzionego e-papierosa. Wobec 18-latka Prokuratura Rejonowa zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

28.09.2019r. HORODYSZCZE, ul. POLNA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice, zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem marki Skoda pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

28.09.2019r. STARA BORDZIŁÓWKA,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 56-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, który kierował ciągnikiem rolniczym Ursus będąc w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie, w wyniku czego doprowadził do zdarzenia drogowego poprzez najechanie na ogrodzenie posesji.

28.09.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PSZENNA
F-sze Zespołu Dzielnicowych KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Toyota 54-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

30.09.2019 r. TERESPOL,

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 34-letniego mieszkańca gm. Zalesie. Mężczyzna podejrzany jest o to, że: w dniu 6 września 2019 r w Miejscowości Wólka Dobryńska groził mieszkance gm. Terespol uszkodzeniem opon w należącym do niej samochodzie oraz o to, że w dniu 27 września 2019 r. przy użyciu trzymanego w ręku noża groził mieszkance gm. Zalesie pozbawieniem życia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.