Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.07.2018.

28.07.2018r. PUCHACZE

Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 35-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, kierował ciągnikiem rolniczym marki Zetor znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,4 promila alkoholu w organizmie. Wymieniony posiada aktualny zakaz kierowania pojazdami.

16.07.2018r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, za pośrednictwem serwisu internetowego oferował uszkodzony telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S8. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze na rachunek bankowy i do dnia dzisiejszego nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy.

23.07.2018r BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA

Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia powłok lakierniczych samochodu osobowego marki VW Jeta na szkodę mieszkańca gm. Komarówka Podlaska.

28.07.2018r. WÓLKA DOBRYŃSKA

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który kierował motocyklem marki Honda pomimo orzeczonego przez Sąd dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

28.07.2018r. STASIÓWKA

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Wisznice zatrzymali do kontroli 41-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi posiadając aktualny, dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd. 

28.07.2018r. WITOLDÓW

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki VW, 55-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej, i od którego z ust wyczuwalna była woń alkoholu. Od kierującego, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

27.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. LUBELSKA

39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, kierując rowerem po ścieżce dla rowerów bez założonego kasku ochronnego, na skutek gwałtownego hamowania, upadając przez kierownicę uderzył o asfaltowe podłoże. W wyniku zdarzenia, doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.