Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

18.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego że oferował sprzedaż procesora oraz płyty głównej, po czym przyjął za nie zapłatę na wskazany rachunek bankowy, a następnie nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.05.2020r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej oferował do sprzedaży klocki. Pomimo wpłacenia pieniędzy na wskazane konto zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie dotarł do pokrzywdzonego, a firma nie zwróciła wpłaconych środków i wszelkie próby podjęte odnośnie kontaktu okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2020 r. TERESPOL,ul. MĘCZENNIKÓW UNICKICH

W rejonie remontowanego przejazdu kolejowego, podczas prac ziemnych, wykopano szczątki ludzkie. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem technika kryminalistyki, Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą one pochodzić z okresu II Wojny Światowej. Na polecenie Prokuratora zostały zabezpieczone celem wykonania dalszych badań, miejsce zabezpieczono. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

27.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznana osoba włamała się do domku na działce, z wnętrza którego dokonała kradzieży kosiarki spalinowej, sekatora oraz alkoholu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.05.2020 r. DRELÓW, ul. SZKOLNA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem m-ki Ford pomimo orzeczonych przez Sąd trzech zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Piszczac. Nieznany sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży trampolinę, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującą nie wysyłając zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.05.2020 r.gm. Kodeń

Nieznany sprawca dostał się na teren ogrodzonej posesji, skąd z niezamkniętego garażu dokonał kradzieży pilarki spalinowej oraz ze znajdującej się przy posesji łąki dokonał kradzieży 20 sztuk plastikowych słupków oraz taśmy pastuchowej elektrycznej na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

28.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. RYBNA 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska ujawnili w samochodzie osobowym marki volvo niezgodność wskazania drogomierza pojazdu z danymi w bazie. Pojazdem kierował 53-letni mieszkaniec Warszawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.