Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 27-29.03.2020.

29.03.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. LUBELSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski w trakcie wykonywania czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierował samochodem marki Seat będąc w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

28.03.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA 

F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski, w czasie kontroli drogowej samochodu marki Audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec  Łosic, ujawnili ingerencję we wskazania drogomierza, polegającą na niezgodności stanu faktycznego z zapisem w bazie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA

W okresie od 25 do 27 marca 2020 r., nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do piwnicy  w bloku wielorodzinnym skąd dokonał kradzieży turystycznej butli z gazem, alkoholu oraz przetworów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.03.2020r. KODEŃ, 

Mieszkanka gm. Kodeń zawiadomiła, że nieznany sprawca, bez jej wiedzy i zgody, w nieustalony sposób włamał się na jej osobisty rachunek bankowy, z którego dokonał płatności, a następnie, usiłował dokonać drugiej transakcji lecz zamierzonego celu nie osiągną z powodu zablokowana tej operacji przez bank. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.12.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Mieszkaniec gm. Kąkolewnica doprowadził mieszkańca gm. Kamionka do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że wprowadził pokrzywdzonego w błąd, co do własności zakupionego pojazdu oraz legalności jego pochodzenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.