kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 27-28.04.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 27-28.04.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.04.2021r. POŁOSKI NOWE, 
W okresie od 26 do 28 kwietnia 2021 r., nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży katalizatora z pojazdu m-ki Honda, poprzez odcięcie go z jednej strony z układu wydechowego. Sprawca nie osiągnął zamierzonego celu z nieznanych przyczynna szkodę mieszkańca gm.Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.04.2021r. RZECZYCA, 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, w ten sposób, że wprowadził pokrzywdzoną w błąd co do zamiaru wywiązania się z warunków sprzedaży leżaczka wielofunkcyjnego i nie przesłał jej zakupionego urządzenia, pomimo otrzymania zapłaty. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.04.2021r.BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że nie dotrzymał umowy i zerwał kontakt z pokrzywdzonym, który chciał zwrócić zakupione wtryskiwacze, które okazały się niesprawne technicznie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.04.2021r. HORODYSZCZE,
Mieszkaniec gm. Wisznice powiadomił o oszustwie na jego szkodę. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, zakupił za „pobraniem” telefon komórkowy, w związku z czym, w formie zaliczki wpłacił pieniądze w kwocie 100 zł. na rachunek bankowy podany przez sprzedającego. Do czasu zgłoszenia pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

28.04.2021r. GNOJNO,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 63-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który kierował motorowerem marki „LIFAN”, będącego w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.