Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 27.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 27.11.2018.

15.10.2018r.  WITULIN-KOLONIA,

Nieznany sprawca wykorzystując sieć internetową, doprowadził mieszkańca gm. Leśna Podlaska, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, konsoli Xbox One, gdzie po uzyskaniu zapłaty na wskazany rachunek bankowy, sprawca nie wysłał pokrzywdzonemu przedmiotu transakcji oraz zerwał wszelki kontakt z kupującym.

23.11.2018r.  BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Konstantynowa. Nieznany sprawca wykorzystując portal internetowy doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi. Po wpłaceniu przez pokrzywdzonego umówionej kwoty na wskazany rachunek bankowy tytułem kosztów udzielania kredytu, zerwał z nim wszelki kontakt nie udzielając mu “prywatnego kredytu” w umówionej kwocie 90.000 zł.

07.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia 33 m2 betonowej kostki brukowej ułożonej na skarpie pod wiaduktem na DK-2 w Białej Podlaskiej, czym spowodował straty na szkodę Gminy Miejskiej Biała Podlaska.

27.11.2018r SAMOWICZE,

Z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru drewnianego niezamieszkałego budynku mieszkalnego,  w wyniku którego zniszczeniu uległ sprzęt gospodarstwa domowego w postaci sprzętu AGD, sanitarnego, mebli ubrań na szkodę mieszkańca Terespola

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.