Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 27.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 27.09.2018.

26.09.2018r.  LEŚNA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku usługowo – mieszkalnego, a następnie dokonał kradzieży nowych szprych rowerowych w ilości nie mniejszej niż 200 sztuk i pęczków druta miedzianego w ilości nie mniejszej niż 2 kg na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.  

25.09.2018r.  BIAŁA PODLASKA, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pomocą portalu internetowego oferował do sprzedaży bluzę, a po otrzymaniu środków na wskazany rachunek bankowy, nie wywiązał się z umowy .

26.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA 
Nieznany sprawca przy użyciu ostrego narzędzia dokonał zarysowania powłoki lakierniczej w samochodzie m-ki Audi oraz aluminiową powierzchnię felgi, jak również skradł dwa pióra od wycieraczek na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

  

27.09.2018r. KLONOWNICA DUŻA, 

Funkcjonariusze  Zespołu Kryminalnego  Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim wspólnie z funkcjonariuszami  KAS w Białej Podlaskiej w trakcie realizacji posiadanych materiałów ustalili, że 62 -letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu swojego przebywania przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanych urządzeń destylacyjnych wytwarza alkohol etylowy. Ujawniono i zabezpieczono urządzenia destylacyjne oraz alkohol niewiadomego pochodzenia .

 

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.