kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 27.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 27.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

27.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego przez pokrzywdzonego telefonu komórkowego wraz z etui oraz dokumentów na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2020 r. DUBICA DOLNA, 
Mieszkaniec gm. Wisznice, po uprzednim wykoszeniu łąki zabrał z niej w celu przywłaszczenia siano na szkodę 44-letniego mieszkańca gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

27.07.2020 r. GRABANÓW-KOLONIA,
Nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem nieokreśloną liczbę osób w ten sposób, że po uprzednim, bezprawnym uzyskaniu dostępu do konta e- mail oraz profilu na portalu społecznościowym i powiązanym z nim komunikatorze należącym do pokrzywdzonego mieszkańca gm. Biała Podlaska, przy jego użyciu rozesłał na konta wszystkich znajomych pokrzywdzonego wiadomość z prośbą o przesłanie płatnością internetową “blik” kwoty 100 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie własnych informacji ustalili, że 56-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej rozcieńczała i rozlewała spirytus niewiadomego pochodzenia, a następnie sprzedawała go w postaci wódki. W wyniku wykonanych czynności zabezpieczono rozrobiony alkohol oraz spirytus służący do nielegalnego wyrobu napojów alkoholowych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.