Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kodeń Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej Zalesie

Policyjna kronika zdarzeń 27.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 27.03.2018.

27 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA 
Mieszkaniec Białej Podlaskiej sprzątając posesję po jej zmarłym właścicielu w budynku gospodarczym znalazł różnego rodzaju amunicję w ilości 130 sztuk, naboje gazowe i sygnałowe, łuski nabojów, detonatory i zapalniki, spłonki oraz metalową kasetkę, w której znajdował się pistolet marki Tokarev.

26 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA 
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że 43-latek z gminy Międzyrzec Podlaski ukradł dokumentację medyczną swojej matki będącej mieszkanką Międzyrzeca Podlaskiego.

27 marca 2018 r., ZALESIE, ul. PÓŁNOCNA 
Funkcjonariusze terespolskiej patrolówki w bezpośrednim pościgu zatrzymali 30-latka z gminy Rokitno, który wybił szybę w oknie budynku mieszkalnego. Pokrzywdzona z Zalesia oszacowała poniesione traty na kwotę 700 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

27 marca 2018 r., GMINA KODEŃ  
Kryminalni z Terespola wspólnie z funkcjonariuszami terespolskiej Straży Granicznej i Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej w trakcie przeszukania posesji należącej do mieszkanki gminy Kodeń ujawnili i zabezpieczyli ponad 100 sztuk amunicji różnego kalibru.

18 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BOLESŁAWA CHROBREGO 
Nieznany sprawca oszukał małżeństwo z Białej Podlaskiej. Mężczyzna pod pretekstem zakupu aparatu do oddychania dla bardzo chorego syna poprosił pokrzywdzonych o pożyczenie pieniędzy w kwocie 312 złotych, zobowiązując się do ich zwrotu jeszcze tego samego dnia. Małżeństwo przekazało oszustowi pieniądze, ale ten nie zwrócił ich do chwili obecnej.

26 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
67-latek z Białej Podlaskiej kierując samochodem osobowym marki  VW Golf, wykonując manewr wyprzedzania jadącego rowerem mieszkańca Białej Podlaskiej, zajechał mu drogę i dorowadził do zderzenia, w wyniku czego rowerzysta przewrócił się doznając złamania lewej ręki. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.