Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 27.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 27.02.2019

26.02.2019r., BIAŁA PODLASKA, ul. KĄPIELOWA
Nieznany sprawca, dokonał wymontowania i kradzieży akumulatora z samochodu marki Rover na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

27.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Na terenie szatni basenu, nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu marki Samsung, na szkodę mieszkańca miasta oraz kradzieży portfela z zawartością: pieniędzy i dokumentów na szkodę drugiego bialczanina. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2 tys. zł.

27.02.2019r. godz. 15:00,  BIAŁA PODLASKA, ul. KOLEJOWA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 15:00 na ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na drodze osiedlowej w terenie zabudowanym, 60-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, kierując samochodem osobowym marki Hyundai, wymijając osoby piesze idące lewa strona w tym samym kierunku, na skutek nie zachowania bezpiecznej odległości uderzyła pieszą 43-letnią mieszkankę gminy Leśna Podlaska lusterkiem swojego pojazdu, w wyniku czego piesza straciła równowagę i przewróciła się, a koło samochodu przejechało po jej stopie. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała. Obie uczestniczki zdarzenia trzeźwe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.