kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 26-30.11.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 26-30.11.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Nieznany sprawca, najprawdopodobniej przez umyślne podpalenie porzuconego kilka lat temu samochodu osobowego marki Ford, dokonał jego całkowitego zniszczenia na szkodę dotychczas nieustalonego właściciela. W wyniku działania ognia doszło do uszkodzenia powłok lakierniczych i innych elementów karoserii zaparkowanych po obu stronach, dwóch samochodów: VW Passat oraz Volvo, stanowiących własność mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia fragmentu elewacji dwóch ścian budynku, poprzez naniesienie na ściany czerwoną farbą w sprayu napisów, powodując tym straty na szkodę Zarządu Nieruchomości Wojewódzkich. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca podający dane mieszkańca powiatu żyrardowskiego za pośrednictwem portalu aukcyjnego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że oferując do sprzedaży telefon komórkowy, nie wywiązał się z warunków umowy, po otrzymaniu wpłaty na konto sprzedającego, zamówionego towaru do dnia dzisiejszego nie wysłał, nie zwrócił zapłaconych środków, a wszelkie próby podjęte odnośnie kontaktu ze sprzedającym okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na portalu aukcyjnym wystawił do sprzedaży zestaw klocków i pomimo przelania na wskazany rachunek bankowy wskazanej kwoty, do dnia dzisiejszego pokrzywdzony nie otrzymał zamówienia, a sprzedający nie zwrócił przelanych środków finansowych, jak również zerwał kontakt z zawiadamiającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.11.2020 r. STARY BUBEL, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży znajdującego się w zaparkowanym przy posesji pojeździe portfela z dokumentami oraz gotówką na szkodę mieszkanki  Zielonej Góry. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

26.11.2020 r.  LEŚNA PODLASKA,
W nocy z 26/27.11. 2020r nieznany sprawca włamał się do wnętrza magazyny skąd skradł piłę spalinową, palnik do cięcia metalu wraz z przewodami i reduktorem, katalizatory od samochodów osobowych oraz 20 kg miedzi na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

26.11.2020 r. JANÓW PODLASKI,
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza niezamieszkałego domu, skąd zabrał w celu przywłaszczenia siekierę oraz butelki z alkoholem na szkodę mieszkańca Warszawy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

27.11.2020 r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO
Mieszkaniec Terespola został bez powodu zaatakowany przez nieznanych młodych mężczyzn, którzy bili go pięściami, a po przewróceniu, kopali po całym ciele, powodując obrażenia ciała. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

28.11.2020 r. LACHÓWKA MAŁA, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska w samochodzie marki Volvo, którego kierowcą był 21-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica ujawnili rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym drogomierza, a stanem zapisanym w systemie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.