kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 26-27.06.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 26-27.06.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.06.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BEREZOWSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali kierującego motorowerem marki Kymco 33-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,78 promila alkoholu w organizmie. Wymieniony posiada obowiązujące dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba przy pomocy sieci teleinformatycznej posługując się danymi sklepu internetowego doprowadziła mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem wprowadzając go w błąd co do zamiaru sprzedaży nowej akumulatorowej łańcuchowej piły elektrycznej, gdzie po otrzymaniu pieniędzy na wskazane konto bankowe, nie przesłała przedmiotu zgodnie ze złożonym zamówieniem i zerwała kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia dokonała wpływu na automatyczne przetwarzanie danych na rachunku bankowym należącym do mieszkanki gm. Leśna Podlaska, w ten sposób, że przesłała na telefon pokrzywdzonej wiadomość tekstową z fałszywym linkiem do logowania się na stronie operatora (PGE) z informacją o zaległej płatności (3,46 zł) na skutek czego doszło do nieuprawnionej wypłaty z rachunku pokrzywdzonej, czym sprawca działał na szkodę zawiadamiającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. ŁOMAZY,  ul. LUBELSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzewany jest o kierowanie samochodem osobowym m-ki Mazda znajdując się w stanie nietrzeźwości. Pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

26.06.2021r. MISIE, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki „Routeri” 22-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza domu, skąd skradł srebrną biżuterię na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Renault poprzez zarysowanie ostrym narzędziem elementu karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego pod blokiem roweru górskiego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.