Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 26-27.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 26-27.02.2020.

27.02.2020r.  BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP w trakcie realizacji informacji ustalili, że: 65-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w miejscu zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, osobę, która zakupiła alkohol. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 65-latka gdzie ujawniono i zabezpieczono rozrobiony alkohol. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW,

Policjanci powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca, doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  w ten sposób, że po uprzednim umieszczeniu ogłoszenia o sprzedaży urządzenia AGD pomimo, iż zgłaszający dokonał przelewu na wskazane konto bankowe i do dnia dzisiejszego nie otrzymał urządzenia ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.02.2020r. WERCHLIŚ, 

Policjanci powiadomieni zostali też o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski. N/n sprawca po uprzednim zamieszczeniu na portalu ogłoszeniowym, ogłoszenia wynajmu mieszkania w Zakopanem, przyjął od pokrzywdzonego zaliczkę na wskazany rachunek bankowy, a następnie nie wywiązał się z warunków umowy wynajmu mieszkania oraz zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II,
Nieznany sprawca, na terenie Ogrodu Działkowego dokonał kradzieży z włamaniem do przybudówki domku letniskowego skąd skradł m.in. narzędzia elektryczne w postaci: wiertarki, opalarki, szlifierki kątowej  z  tarczami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

25.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, dokonał włamania na osobisty profil na portalu internetowym należący do mieszkanki Białej Podlaskiej oraz na przypisaną do tego profilu skrzynkę mailową, przejmując nad nimi kontrolę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

W okresie od 25.01.2020r. do 26.02.2020r. n/n sprawca podszywając się za pokrzywdzoną mieszkankę Białej Podlaskiej na portalu społecznościowym, na należącym do niej profilu, wykorzystywał jej wizerunek i dane osobowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.02.2020r. WOSKRZENICE DUŻE,
Funkcjonariusze WRD tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Citroen 29-letniego mieszkańca Sosnowca będącego w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie.

26.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA,

Funkcjonariusze ZPI i WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 45-letniego  mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie.

26.02.2020 r. gm. Janów Podlaski,

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Janowie Podlaskim ustalili, że 64-mieszkaniec gm. Janów Podlaski w miejscu swojego przebywania przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanych urządzeń destylacyjnych wytwarza alkohol etylowy w postaci bimbru. W toku dokonanego przeszukania ujawniono i zabezpieczono urządzenia destylacyjne oraz alkohol niewiadomego pochodzenia. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

26.02.2020 r. CIELEŚNICA, 

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło 26.02.2020 roku po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski kierując rowerem na drodze powiatowej, z nieustalonych przyczyn przewrócił się i uderzył głową o asfalt. Pomimo podjętej przez ZPR reanimacji w/w zmarł na miejscu. Czynności wykonano pod nadzorem prokuratora.

26.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

F-sze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska w trakcie interwencji u 45-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej ujawnili środki odurzające w postaci marihuany.

26.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA,

F-sze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 29-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska kierował samochodem osobowym m-ki VW, będąc prawdopodobnie pod działaniem środków odurzających. Od w/w pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.