Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 26.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 26.09.2018.

18.07.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Funkcjonariusze Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego w Międzyrzecu Podlaskim, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, wykorzystując dane personalne swojego ojca za pośrednictwem portalu internetowego, w formie elektronicznej zawarł umowę o pożyczkę.

13.09.2018r. STYRZYNIEC,

Bialscy policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, działając jako sklep internetowy z siedzibą w Poznaniu oferował sprzedaż lakierów hybrydowych, gdzie po otrzymaniu zapłaty, nie wywiązał się z zawartej umowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą  KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 28-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej  podejrzewana jest o to, że w placówce kredytowej w Białej Podlaskiej złożyła wniosek o udzielnie pożyczki, która została jej przyznana, a następnie nie dokonywała spłat rat pożyczki, czym działała na szkodę w/w firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej  Podlaskiej, realizując materiały własne w sprawie zaistniałego w okresie od 14 do 20 września 2018 r., włamania do niezamieszkałego domu w Białej Podlaskiej i kradzieży krzeseł na szkodę mieszkanki miasta ustalili że czynu tego dokonali nieletni mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 10-15 lat. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.