kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

12.08.2021r. KONSTANTYNÓW, 
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, przyjął pieniądze przelewem bankowym za sprzedaż spawarki, a następnie po otrzymaniu pieniędzy zerwał kontakt z pokrzywdzonym i do dnia dzisiejszego nie przesłał urządzenia oraz nie zwrócił należnych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził pokrzywdzoną mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd podczas sprzedaży wystawionego przez jej córkę na portalu ogłoszeniowym telewizora, gdzie po przesłaniu fałszywego linku SMS, w który pokrzywdzona wpisała dane swojej karty bankomatowej, wpłynął na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych w wyniku czego z rachunku bankowego pokrzywdzonej zostały wyprowadzone środki pieniężne w kwocie 5 tysięcy złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z korytarza piwnicznego bloku, zabrał w celu przywłaszczenia niezabezpieczony rower na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.08.2021r.  ŁUKOWISKO,
Nieznany sprawca włamał się do garażu, skąd skradł kompresor wraz z przewodem powietrznym oraz dwa wałki przekaźnikowe na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.