kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2020

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej nie zastosował się do orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia działalności gospodarczej w wynajmowanym budynku usługowym. Ponadto nie opuścił go będąc do tego zobowiązanym i prowadził w dalszym ciągu działalność gospodarczą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.08.2020 r.BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA III SOBIESKIEGO
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego pomieszczenia piwnicy dokonał kradzieży na szkodę mieszkańca   Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.08.2020 r. TEREBELA, 
Mieszkaniec  Wiśniewa doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, w ten sposób, że na stronie internetowej portalu ogłoszeniowego wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży samochodu m-ki Peugeot  wraz z drugim kompletem kół z nowym ogumieniem zimowym, a po otrzymaniu od pokrzywdzonego zaliczki w gotówce stwierdził, że nie posiada drugiego kompletu kół, w związku z czym pokrzywdzony zrezygnował z kupna auta, a sprzedający odmówił zwrotu zaliczki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.