Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 26.08.2019

04.08.2019 r. TUCZNA

Mieszkaniec gm. Abramów spowodował uszkodzenie ciała mieszkańca gm. Trojanów w ten sposób, że zadając mu uderzenia pięściami w klatkę piersiową doprowadził do jego wywrócenia, po czym zaczął go kopać po głowie, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała.

04.02.2019 r. BIAŁA PODLASKA

Mieszkaniec Białej Podlaskiej doprowadził mieszkankę miasta do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że  podczas realizacji zamówienia wykonania zestawu mebli, przyjął pieniądze od pokrzywdzonej nie wywiązał się z umowy wykonania zamówionych mebli. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2019 r. WISZNICE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Rossosz. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży basen. Pomimo przesłania przez pokrzywdzoną pieniędzy na wskazany rachunek do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionego towaru.

22.08.2019 r.  BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia w postaci elewacji budynku poprzez zalanie jej farbą oraz fizyczne zniszczenie jej nieznanym przedmiotem, pomalowanie kamer, rolet, balustrady i płytek na tarasie przed lokalem na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

26.08.2019 r.  BIAŁA PODLASKA, 

N/n sprawcy dokonali uszkodzenia mienia w lokalach usługowych tj. salonie kosmetycznym oraz salonie fryzjerskim poprzez wybicie szyb okiennych i wrzuceniu do wnętrz lokali słoików z farbą na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.08.2019 r. HORODYSZCZE,  ul. PARCZEWSKA

Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Suzuki, 55-letniego mieszkańca gm. Wisznice, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.